گلهای زیبای زندگی ما

خاطرات پسرهای گلم :علی و مهدی
 
یا ذالجلال و الاکرام+پی نوشت
ساعت ٦:۳۳ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۸ : توسط : مامانشون

خدای من ! گرچه لطف و رحمتت در جهان گسترده است و خوبیهایت همه ی عالم را پر کرده است ،اما می دانم که مثل هیچ یک از آنها نیستی. زیرا تو خالقی و آنها مخلوق ،تو سر چشمه ی نوری و آنها پرتو نور ،تو اقیانوس بی کرانه ای و آنها جویبارانی خُرد در دل کوهساران. همه ناقصند و تو کامل ،همه محدودند و تو نا محدود ،همه فانی اند و تو جاوید.

پس چگونه تو را با غیر تو میتوان قیاس کرد؟ چه رسد که همتا و قرینی برایت فرض کردن!

پس ای خدای من!

مرا یاری کن تا بدون قیاس تو با هیچکس و هیچ چیز نام زیبایت را در کتاب خلقت و کتاب زندگی بیابم.آن ها را بر صفحه ی دل بنگارم و در هر بامداد، روزم را با آن ها آغازکنم و در هر شامگاه با جاری کردن آن ها بر زبان ،دفتر ایام را ورق زنم.

یا ذالجلال و الاکرام

***********

دوستان عزیزم سلام.

انشاءالله حال همه ی شما مهربانان و جگر گوشه هاتون خوب باشه و روز و روزگار بر وفق مراد و ایام به کامتون شیرین و خوش.قلب

راستش ته تغاری ماماچ دیشب تب داشت و پاشویه و خوردن سیب و لیمو شیرین با چشمهای بسته تبشو پایین آورد و خدا رو صد هزار مرتبه شکر سرفه نمیزد. همینجا از مامان پرنیان بخاطر اون مورد (شلغم و عسل) تشکر میکنم که  خیلی داروی موثری برای سرفه هستقلب.الان هم به اصرار خودش به مدرسه رفته تا از درس عقب نمونهماچالبته بهش  سفارش کردم اگه دید حالش خوب نیست به معلمشون بگه تا تماس بگیرن من برم بیارمش خونهخنثی.

پی نوشت: امروز ١١ بهمن ماه و مصادف با

 سالگرد تولد مامان پو یان عسلیماچ ، دوست خوب و مهربونم معصومه جان قلبو همینطور سالگرد تولد دوست عزیزم  آزاده جانقلب  و پنجمین سالگرد تولد دیبا جون قلبماچدختر دوست داشتنی و همینطور اولین سالگرد تولد مهراد جونقلبماچ پسر عزیز و دوست داشتنی دوست خوب و مهربونم فلور جان قلب

گلچهرگان و مهربانان تولدتون هزاران بار مبارک باشه

از صمیم قلب از خدای بزرگ و مهربون میخوام سالهای سال این روزقشنگ و بیادموندنی رو در کنار عزیزانتون جشن بگیرید و با آرامش و لذت روز و روزگار بگذرونید و عمر طولانی با عزت و لذتی در پیش داشته باشید انشاءاللهprayدنیا را  شاد شاد و شادی را دنیا دنیابرایتان آرزومندمpray

********************

قسمت نظرات این پست فعال میباشد

Birthday Party Supplies