واکنش از نوع ته تغاری

 سلام

از همه شما عزیزان که همیشه همراهمون هستید،بخاطر پیامهای تبریک تولد علی ، صمیمانه سپاسگزارمقلب

روز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع)و روز جوان به همه شما مهربانان و جوانان غیرتمند این مرز و بوم تبریک و تهنیت عرض میکنم.محمد عزیزم روزت مبارک.ماچ

شنبه شب  که برای ابراز خوشحالی همراه بقیه مردم عزیزمون شدیم...

بچه ها هر کدوم پارچه بنفش رو دور مچشون بستند و سوار ماشین شدیم. حالا بماند که چقدر ناراحت بودند که این روبان نیست و کلاس نداره و اطرافش ریش ریش شده.

 مهدی دستشو از ماشین بیرون برده بود و در حالیکه انگشتهاشو به شکل v گرفته بود دستشم تکون میداد.بعضی وقتها دستشو میآورد تو ماشین و مودب سرجاش می نشست تازه به باباش هم می گفت بوق نزنه چون ماشینی که میخواد از کنارمون رد بشه راننده اش طرفدار ج.ل.ی ل ی هست چون ریش داره و خیلی هم اخمو  ِ

تو ماشین که بودیم نیروهای انتظامی که دو طرف خیابون نظاره گر شادی مردم بودند ایستاده بودند و هیچ عکس العملی هم نشون نمیدادند(حتی یک لبخند) علی میگه: تمام سربازا افسردگی گرفتند؟

ظهر سه شنبه وقت ناهار بچه ها بحث فوتبال بعد از ظهر رو پیش کشیدند که انشاءا... ایران می بره و شادی این هفته که با شنبه شروع شده ادامه پیدا میکنه ،مهدی خونسرد در حالیکه قاشق غذا رو به طرف دهنش می بره میگه: چه فایده؟از اسپانیا می بازه که!

محمد و علی با عصبانیت بهش نگاه می کنن و میگن: تو چی از فوتبال می فهمی آخه؟ بچه !ایران با کره مسابقه داره اونوقت از اسپانیا می بازه؟ دیگه حالت صورتش با ترس همراهه ولی حرفشو ادامه میده :منظورم بعداْ که رفت جام جهانی از اسپانیا می بازه خوب!

چند روزیِ که یه بچه گربه که از شدت ضعف رو به موت بوده رو آوردند تو حیاط و ازش مراقبت می کنند.کار من هم چک کردن شیر خریداری شده است که فاسد نباشه، نکنه  گربه مسموم بشه.

 هر شب مهدی قبل از خواب یادآوری می کنه که وقتی با بابا حرف میزنید آهسته حرف بزنید که گربه بیدار نشهگربه تو حیاط خونه است و چون پنجره اتاق ما بازه ،تاکید شبانه بر این اساسِ.

 

راستی یادم رفت بنویسم که کارنامه بچه ها رو ۲۰ خرداد گرفتم که هر دو با نتایج عالی امسال رو هم پشت سر گذاشتند. خدایا شکر

/ 3 نظر / 9 بازدید
شبنم

به به .. شما هم بنفش؟ دمتون گرم. تبریک میگم. هر دو پیروزی رو .. چه مهربونن این بچه ها. خدا هواشونو داشته باشه همیشه[لبخند]

سپیده عمه آریانا

ااااااااااااای جونم به این هوادار مهربون . موفقیت بچه ها رو تبریک میگم . الهی همیشه پیروز باشند .[قلب][بغل][گل][گل][گل]